خیابان بهشتی , خیابان اندیشه , پلاک 7 , ساختمان آسیا فن ایده
07:00-17:00 شنبه الی پنجشنبه
021-88456429

ارائه دهنده محصولات Secure Metric Technology

Asia Idea > ارائه دهنده محصولات Secure Metric Technology

شرکت آسیا فن ایده افتخار دارد که به عنوان نماینده کمپانی SecureMetric Technology ، تنها ارائه دهنده محصولات امنیت دیجیتال این کمپانی در کشور عزیزمان ایران  باشد .

 


محصولات امنیت دیجیتال این کمپانی :

1- کارت های هوشمند هایبرید (با تماس – بی تماس)

2 – دانگل USB (قفل سخت افزاری)

3- توکن رمز یاب  OTP  (One Time Password)

4- دستگاه IP Sec  برای ایجاد شبکه های خصوصی مجازی (VPN)

1- کارت های هوشمند هایبرید (با تماس – بی تماس):

از این نوع کارت می‌توان به‌جای کارت اعتباری و کارت پول یا در سیستم‌های امنیتی کامپیوتری، سیستم‌های تشخیص هویت ، سیستم های ورود و خروج و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. کارت‌های هوشمند از نظر اندازه و شکل ظاهری، شبیه به کارتهای اعتباری معمولی هستند .

این نوع کارت ها 2 تکنولوژی با تماس و بدون تماس را به صورت همزمان پشتیبانی می کنند ، یعنی هم با تماس و هم بدون تماس با دستگاه کارتخوان می توانند با آن ارتباط بر قرار کنند . همچنین این نوع کارت ها به شدت ایمن بوده و نسبت به دیگر کارت ها ، استفاده های بیشتری دارند ، استفاده هایی از قبیل : عبور از درب های الکترونیک ، عبور از گیت های الکترونیک ، امضای دیجیتال ، لاگین در یک شبکه کامپیوتری ، کارت اعتباری و …

2- دانگل USB (قفل سخت افزاری):

دانگل یک قطعه کوچک سخت افزاری می باشد که به وسیله پورت USB به کامپیوتر یا دستگاه های دیگر متصل می شود . این وسیله غالبا به صورت سخت افزاری ، محافظت از یک نرم افزار خاص را به عهده دارد ( به عنوان مثال ورود به یک نرم افزار خاص، فقط با اتصال این وسیله به کامپیوتر امکان پذیر باشد )  . دانگل  بیشترین امنیت به همراه آسان ترین و ارزان ترین متد را در اختیار کاربر می گذارد . دانگل های این کمپانی ویژگی های منحصر به فردی دارند :

1- قابلیت ذخیره سازی داده درون آن ها

2- شناسایی درون کامپیوتر بدون نیاز به درایور

3- قابلیت تعریف رمز عبور کاربر بر روی دانگل

4- قابلیت تعریف دسترسی های مختلف برای کاربران مختلف

5- فراهم آوردن بالاترین الگوریتم های امنیت اطلاعات

6- غیر قابل نفوذ و کرک

3- توکن رمزیاب (OTP) :

توکن تولیدکننده رمزعبور یکبار مصرف ، محصول دیگر این شرکت است که گزینه بسیار مناسبی برای احراز هویت دو عاملی با کارکردهای بسیار متنوع از بانکداری اینترنتی و ورود امن کاربران به سایت های تجاری گرفته تا سایر مواردی است که حتی به استفاده از کامپیوتر نیازی ندارند. این محصول با عمر و امنیت ببالا ، قیمت مناسب و نحوه استفاده آسان در اختیار کاربران قرار می گیرد .

حداقل نیاز این سیستم داشتن یک مشخصه منحصر به فرد ذاتی ( مانند شماره حساب )  است که در حافظه ذخیره شده‌است و این حافظه قابل دستکاری نیست . بر مبنای این مشخصه منحصر به فرد  و الگوریتم رمز سازی که روی توکن پیاده سازی می شود  ، هر بار برای کاربر یک رمز عبور تولید می شود .

4- دستگاه IP Sec VPN:

پروتکل آی پی سک یکی از امکانات موجود برای ایجاد امنیت در ارسال و دریافت اطلاعات می‌باشد. قابلیت این روش در مقایسه با الگوریتم‌های رمزنگاری بمراتب بیشتر است.

دستگاه مورد نظر به صورت آماده پروتکل های آی پی سک را در شبکه (VPN) شما راه اندازی می کند .

به بیان دیگر  به وسیله این دستگاه در شبکه ، کامپیوتر مبداء بسته اطلاعاتی عادی را بصورت یک بسته اطلاعاتی IPSec ، بسته بندی می کند و برای کامپیوتر مقصد ارسال میکند. این بسته تا زمانی که به مقصد برسد رمز شده است و طبیعتا کسی نمی تواند از محتوای آنها اطلاع بدست آورد.