خیابان بهشتی , خیابان اندیشه , پلاک 7 , ساختمان آسیا فن ایده
07:00-17:00 شنبه الی پنجشنبه
021-88456429

امنیت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

Asia Idea > امنیت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

با بررسی و تحلیل وضعیت حاکم در عرصه میزبانی وب در کشور و مشاهده خلاء امنیتی و کمبود افراد آگاه و فعال در زمینه امنیت هاستینگ و سرور و شبکه های موجود، تیم امنیت این شرکت تصمیم گرفته است تا برای جبران این خلع  و ارائه خدماتی با امنیت و کیفیت بالا با همکاری هکر های کلاه سفید  وارد این عرصه شود. لازم به ذکر است با در نظر گرفتن قدرت تیم امنیتی ما در زمینه هک و امنیت و در اختیار داشتن روشهای بروز نفوذ و همچنین ارتباط با جوامع زیر زمینی هکرها و با بهره جستن بهنگام از این متد ها، از دانش خود برای امنیت و پیکر بندی سرورها استفاده میکند تا یک قدم جلوتر از دیگران راه های نفوذ را بسته و باعث آرامش خاطر گردد.از این رو تیم امنیت شبکه آسیا فن ایده ،  آماده برای خدمت رسانی به جامعه ی سایبری میهن عزیزمان و دور نگه داشتن آرمان های اسلامی و انقلابی خویش برآن شد تا همکاری خود را برای افزایش امنیت سایبری کشور اعلام سازد.

 

نحوه تامین امنیت شبکه توسط تیم امنیتی آسیا فن ایدهx

مرحله اول

تست نفوذ پذیری

در این مرحله متخصصان امنیت شبکه ما آزمایشی را با عنوان “تست نفوذ پذیری” بر روی سرورها و یا شبکه شما انجام میدهند و سپس با ارائه گزارشی از حفره های امنیتی موجود در برنامه های کاربردی و کد نویسی وب سایت شما را در جریان معایب سیستم شما می گذارند.

مرحله دوم

تامین امنیت سرور

در این مرحله متخصصان ما با تکیه بر گزارش حاصل از تست نفوذ امنیت سرور مذکور را تامین می کنند که اصلاح کلیه باگ های زیر را شامل می شود :

 

  • Cross-Site Scripting (XSS)
  • Remote File Inclusion
  • Remote Command Execution
  • Information
  • SQL Injection
  • Session Hijacking
  • Sniffing
  • Man-in-the-middle Attack
  • Permission Local Access Vulnerability

مرحله سوم

پشتیبانی امنیتی سرور

اطلاعات مانند ديگر دارائي هاي مهم تجاري دارائي اي است كه براي سازمان ارزش دارد و بايد به طور مناسب از آن محافظت شود. امنيت اطلاعات، اطلاعات را در مقابل طيف وسيعي از تهديد ها محافظت مي كند تا استمرار كسب و كار را تضمين نمايد، آسيب آن را به حداقل و بازگشت سرمايه و ايجاد فرصتهاي تجاري را به حداكثر برساند.

اطلاعات به هر وسيله اي كه ذخيره شود يا مورد اشتراك قرار گيرد، بايد به طور مناسب محافظت گردد .

امنيت اطلاعات در اينجا به عنوان حافظ موارد ذيل مشخص مي شود:

الف ) محرمانگي ( Confidentiality ) : تضمين اين كه اطلاعات تنها براي آنها كه مجازند قابليت دسترسي  دارد.

ب ) يكپارچگي ( Integrity ) : حراست از صحت وكامل بودن اطلاعات وجلوگيري از تغييرات ناخواسته در اطلاعات

ج ) قابليت دسترسي ( Availability ) : تضمين اينكه افراد مجاز در وقت لزوم به اطلاعات ودارائي هاي مشترك دسترسي دارند.

مراحل تست نفوذ امنیتی Penetration Testingx

گزارش تست نفوذ پذیری

پس از طی کردن موارد بالا و تست روش های مهم در هکینگ بر روی سرور شما ، گزارش نهایی به صورت فایل متنی ورد و به همراه عکس هایی از حفره های امنیتی موجود و توضیح در مورد آن حفره ها و میزان و درجه خطرناک بودن آنها تقدیم شما ارائه می گردد.